קוסמטיקאית יקרה, מכונת סופרנו
עם טכנולוגיית הסרת השיער החדשנית בעולם
עכשיו בתוכנית מימון אישית החל מ - 3950

ללא סכנת כוויות וללא כאבים

הבחירה הטבעית להסרת שיער לילדים ונוער

היחיד המאפשר טיפולים גם בקיץ

היחיד שמאושר ע״י משרד הבריאות

לפרטים נוספים

מיועד לקהל מקצועי בלבד

השאירי פרטים לקבלת תוכנית מימון אישית

נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה

מבית ALMA LASERS הינה מערכת הלייזר המתקדמת והנפוצה ביותר בעולם בתחום הסרת השיער.
SHR זכתה 10 פעמים ברציפות כמערכת הלייזר הטובה ביותר בעולם ונמצאת בידי הרשתות הגדולות ביותר ומיטב הרופאים.

מערכת SOPRANO SHR משווקת בכ-86 מדינות ומסירה שיער בהצלחה למיליוני מטופליםברחבי העולם כבר מעל לעשור וכל זאת ללא כאבים, ללא כוויות, תוך שמירה על איכות חיים מקסימאלית.

הטכנולוגיה

 • 1. "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי"

  בשונה מטכנולוגיות IPL ולייזר מיושנות שפועלות ע"י חימום זקיק השערה בלבד, בטכנולוגיית SHR קרן הלייזר נקלטת לא רק במלנין שבבסיס זקיק השערה אלא גם ברקמה הסובבת אותה. עקרון זה הנקרא "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי" פירושו חימום שאינו בררני ומשמעותו הסרת שיער יעילה גם בשערות פלומתיות בהן כמות המלנין קטנה.

 • 2. חימום אקומולטיבי

  בשונה מטכנולוגיות IPL ולייזר מיושנות הפועלות באנרגייה מקסימלית ובהבזק קבוע, בטכנולוגיית SHR אנרגיית הלייזר הופכת לאנרגיית חום בהדרגתיות. אנרגיית הלייזר מוחדרת בהדרגה דרך שכבת העור העליונה (שכבת האפידרמיס) והופכת לאנרגיית חום ומחממת באופן מבוקר את זקיק השערה ואת שכבת העור האמצעית (שכבת הדרמיס).

  הפגיעה בזקיק השערה מתבצעת ע"י הקרשת החלבון וניתוק כלי הדם מהזקיק, שערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר וזאת מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה. חימום אקומולטיבי משמעותו טיפול ללא תופעות לוואי, כמעט ללא כאב כלל, על כל גווני העור ומאפשר טיפול גם בקיץ על עור שזוף (לא צרוב).

 • 3. טכניקת טיפול "בתנועה"

  ™IN Motion הינה פטנט ייחודי לטכנולוגיית SHR. טכניקת טיפול זו פותרת בעיה שכיחה של פסיחה על אזורים בעת הטיפול ומאפשרת כיסוי מלא של האזור המטופל. הטיפול מתבצע על שטחים גדולים ומאפשר טיפול קצר ונעים במיוחד ללא חשש מתופעות לוואי ומבטיח חווית טיפול בטוח, יעיל וללא כאב.

מדיקל נובה נוסדה בשנת - 2002 והינה הנציגה והמשווקת הבלעדית בישראל של חברות יצרניות מהמובילות בעולם של מכשור וציוד טכנולוגי רפואי מתקדם.


מדיקל נובה מציעה ללקוחותיה מכשור וציוד המעניק פתרונות מלאים בתחום הכירורגיה, הרפואה והרפואה האסתטית, זאת בטכנולוגיות לייזר, RF, SHR, ULTRASOUND CRYOLIPOLYSYS המשמשים לטיפולי פנים, טיפולי גוף, הסרת שיער, שאיבה והזרקת שומן, הקפאת שומן, הזרקות מילויים ,טיפול הצערה והצרה ואגינלית.


מדיקל נובה משרתת מעל כ-1000 לקוחות בישראל ומעניקה להם שירות כולל ואיכותי בליווי מקצועי עסקי ושיווקי זאת בנוסף לתמיכה קלינית וטכנית למקסום תוצאות הטיפול.בין לקוחותינו: פלסטיקאים, רופאי עור, אסתטיקנים, גניקולוגים קוסמטיקאיות רשתות אסתטיקה ומכוני ספא וכושר.

כל המכשור והציוד המוצע במדיקל נובה עומד בתקנים המחמירים ביותר ומאושר ע"י משרד הבריאות.
כמו כן, החברה מאושרת לתו תקן ISO 9001

מיועד לקהל מקצועי בלבד

השאירי פרטים לקבלת תוכנית מימון אישית

נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה